Nurullah Hoca

Öğretmen
  • Branş :
    Matematik, Geometri
  • Alan :
    2.sınıf-8.sınıf LGS Hazırlık
  • Deneyim Süresi :
    5 Yıl

Kısaca, Nurullah Hoca

Hacettepe Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği Bölümünden 2017 yılında mezun olan Nurullah Hoca, şu anda Eğitim Yönetimi alanında tezli yüksek lisansına devam etmektedir. Aynı zamanda ortaokul düzeyinde soru yazarlığı yapmakta ve kendi sorularını özel derslerinde kullanmaktadır. Üniversite öğrencilik yıllarından itibaren özel ders vermeye başlayan Nurullah Hoca, özellikle 5,6 ve 7. sınıf okul destek ve 8.sınıf LGS hazırlık sürecinde birçok öğrenci ile çalışmıştır.

Ders süreçlerinde öncelikle öğrencilerinin ön bilgi ve becerilerini ölçüp, öğrencinin seviyesine uygun öğretim planlaması yapmakta daha sonra konu anlatımını basitten karmaşığa doğru bir akış içinde işleyerek öğrencinin her seviyeye hâkim olmasını sağlamaktadır. Devamında soru tarzı ve çözüm yollarını ezberleterek değil mantığını ve çözüm yolunu öğrencinin keşfetmesini sağlayarak öğretim yapmaktadır.

Tüm bu çalışmalarının yanında ders alan öğrencilerine Eğitim Koçluğu ve Planlama çalışmaları yaparak onların tüm sınav hazırlık süreçlerine destek vermektedir. Pozitif ve sevecen tavrı sayesinde öğrenciler Nurullah Hoca ile matematik öğrenmeyi çok sevmektedir.

Mesaj Yaz
Merhabalar, ben MatematikOnline platformunun kurucusu Burcu Yılmazgüç.
Size nasıl yardımcı olabilirim?