DGS Matematik Özel Ders

DGS Adaylarımız

Sıfırdan Matematik Öğreniyor…

İnsan, bir şeyi yaparken keşfediyor ve eğleniyor ise aynı zamanda öğreniyor demektir. Yeni mezun ya da iş hayatının içinde olun fark etmez. Online dgs matematik özel ders seanslarında, matematiği keşfedecek, eğlenecek ve öğreneceksiniz. Online özel ders seanslarımızda öncelikle adaylarımız ile ayrıntılı bir görüşme sağlarız.

Bu görüşmede, matematik bazında neredeyiz ve nereye ulaşmak istiyoruz sorularına yanıt ararız. Temel matematik sorularında başarı için ezberden uzak ve DGS tarzı püf noktaları kullanarak ilerleriz. Hiç matematik bilmeyen adaylarımız online dgs kursu derslerinde kendi öğrenme hızında ilerler ve netlerini arttırmasını sağlarız.

Hazırbulunuşluk Durum Tespiti

Öğrencilerimizin matematikteki temel eksikliklerini tespit ederek aynı zamanda dikkat süresi ve öğrenme stili hakkında fikir sahibi oluruz.

Kişiye Özel Ders Planı

Her öğrencimizin öğrenme hızına uygun dokümanlar hazırlar derslerimizi bu doğrultuda yürütürüz. Öğrenci kendi öğrenme hızında ders boyunca aktiftir.

Uzman Matematik Eğitmenleri

Öğretmenlerimiz, öğrencisini tanır, anlar ve onun hedeflerini kendi hedefi gibi benimser. Dolayısıyla öğrenci ve öğretmen arasında kurulan güçlü bağ, matematik başarısını doğrudan etkilemektedir.
online dgs matematik özel ders

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İÇİN SİZİ ARAYALIM

  Matematik Online Farkı İle DGS Matematik Özel Ders Sistemi

  Uzman matematik öğretmenlerimiz ile başarı odaklı dgs matematik özel ders seansları…

  Klasik online dgs kursu ve özel derslerden en önemli farkımız, öğrencinin potansiyelini keşfetmesini sağlıyoruz, diyebiliriz. Her öğrenciye eşit eğitim yerine, tamamen kişi odaklı yaptığımız çalışmalar ile dgs online kurs konusunda hakettiğiniz hizmeti almanıza çok önem veriyoruz. Bizler dgs online eğitim süreçlerimizde;

  • Öğrencimizin hazırbulunuşluk ve ön bilgi düzeyini belirliyoruz.
  • Sonuca göre kişiye özel doküman hazırlıyoruz.
  • Öğrencinin öğrenme hızında ilerleme sağlıyoruz.
  • Öğrencimizi ders esnasında sürekli aktif kılıyoruz.
  • Konu sonu tekrar ve dönüt sağlıyoruz.
  • Ders kayıtları ve ücretsiz rehberlik imkânı sunuyoruz.
  online dgs matematik kursu

  DGS Matematik Özel Dersi 

  Dikey Geçiş Sınavı ön lisans mezunu öğrencilerin imkân tanınan lisans programlarına geçişini sağlar. DGS 50 sayısal ve 50 sözel olmak üzere toplam 100 sorudan oluşan bir yetenek testidir. Sınav süresi 135 dakikadır. DGS puanı hesaplanırken adayın ön lisans başarı puanı (ÖBP) da etki etmektedir. Adayların puanlarının hesaplanabilmesi için her iki testten de en az 1 net yapabilmesi gerekir. Sınavın geçerlilik süresi 1 yıldır. 

  DGS sayısal bölüm 50 matematik sorusundan oluşmaktadır. DGS matematik özel dersi temel eksikliklerinizi kapatarak kısa zamanda matematik netlerinizin artmasını sağlayacaktır. Özellikle çalışan adaylar için online DGS matematik dersi zaman ve mekândan bağımsız olarak ders almanızı sağlar. Online dersler ile kendi programınıza uygun olarak derslerinizi planlayabilirsiniz.

  Kişiye Özel Öğretim Metodu

  DGS online matematik derslerinin verimli olmasının sebebi derslerde kişiye özel öğretim metodunun uygulanmasıdır. DGS adaylarının bireysel farklılıkları ve öğrenme hızları dikkate alınarak işlenen derslerde matematik netleri artış gösterir.

  DGS Matematik Özel Ders Hangi Şehirlerden Alabilirim?

  Online dersler, öğrencilerin herhangi bir şehir veya bölge sınırlaması olmaksızın dünyanın herhangi bir yerinden alınabilir.  Online dgs matematik özel ders istanbul gibi büyük şehirlerde kolaylık sağlayacaktır. Yine Ankara dgs matematik özel ders için yüz yüze kurslara ulaşımın zor olduğu diğer illerden biridir.

  İnternet bağlantısı olan her yerde, bir bilgisayar veya mobil cihaz aracılığıyla online derslere erişmek mümkündür. Bu, öğrencilere geniş bir öğretmen ve kurs seçeneği sunar. Öğrenciler, uzman öğretmenlerle çalışabilir ve istedikleri konularda uzmanlaşabilirler.

  Ayrıca, online dersler esneklik sağlar, öğrencilerin kendi hızlarında öğrenmelerine ve kendi programlarını oluşturmalarına imkan tanır. Böylece, herhangi bir şehirde yaşayan bir öğrenci, kaliteli eğitimi online dgs matematik dersleri aracılığıyla kolaylıkla elde edebilir.

  Özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir DGS Matematik özel dersi almak isteyen öğrenciler, giderek daha fazla online dersleri tercih etmektedir.

  DGS Matematik Özel Ders Konuları

  DGS Matematik sınavı, öğrencilerin temel matematik bilgisi ve becerilerini ölçmeyi amaçlayan bir sınavdır. DGS Matematik sınavında aşağıdaki konular yer alır:

  • Sayılar; Temel Kavramlar, Rasyonel Sayılar ve Ondalık Kesirler, Sayı Sistemleri ve Basamak Kavramı, Asal Çarpanlar ve Tam Bölen Sayısı, Bölme ve Bölünebilme Kuralları, Faktöriyel, Obeb (Ebob) ve Okek (Ekok), Taban Aritmetiği, Denklem Çözme, Basit Eşitsizlikler ve Sıralama, Mutlak Değer, Üslü Sayılar, Kareköklü Sayılar, Çarpanlara Ayırma ve Özdeşlikler
  • Problemler; Oran Orantı, Sayı Problemleri, Kesir Problemleri,Yaş Problemleri, Yüzde Problemleri, Kar ve Zarar Problemleri, Faiz Problemleri, Karışım Problemleri, Hız Hareket Problemleri, İşçi ve Havuz Problemleri, Kümeler
  • Fonksiyonlar, İşlem,Modüler Aritmetik
  • Permütasyon, Kombinasyon, Olasılık
  • Sayısal Mantık
  • Geometri; Geometrik Kavramlar ve Doğruda açılar, Çokgenler ve Dörtgenler, Çember ve Daire, Analitik Geometri,Katı Cisimler

  Alanında uzman online dgs matematik özel ders öğretmenleri

  Online eğitimin inceliklerini iyi bilen matematik öğretmenleri ile çalışıyoruz. Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden mezun olan öğretmenlerimiz, öğrenci odaklı ders işleme ilkesi ile hareket eder. Online derslerde öğrencinin iyi bildiği noktaları hatırlatıcı örneklerle geçip, bilmediği konuları öğrenme tam anlamıyla sağlanmadan kesinlikle geçmemektedir.

  Öğretmenlerimiz öğrencinin öğrenme yöntem ve tekniğini ilk dersten itibaren analiz ederler. Çünkü kişiye özel öğretim metodu uygulayarak derslerini işlerler. Kesinlikle çok ödev verip öğrencinin bunalmasına izin vermeyiz. Fakat dgs online kurs programında konu kavratıcı kritik sorular da öğrenciler için dersin kalıcı olmasını sağlayacaktır.

  DGS Matematik Özel Ders Fiyatları

  DGS Matematik özel ders fiyatları, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişir. Öğretmenin deneyimi, eğitim seviyesi, öğrencinin ihtiyaçları ve özel dersin süresi gibi etkenler fiyatları etkiler.

  Genellikle, deneyimli öğretmen ve kurumlar özel ders için tercih edilmelidir. Öğrencilerin hedef ve ihtiyaçlarına göre farklı seçenekler sunan öğretmenler bulunabilir. DGS matematik özel ders fiyatı belirlenirken belirlerken, öğretmenin deneyimi, başarı kayıtları ve öğrenci geri bildirimleri gibi faktörleri de dikkate almak önemlidir.

  Ders seansları 60 dakika sürmektedir. DGS matematik özel ders fiyatları 400TL – 600TL arasında değişmektedir. Dersin sıklığı ve süresi öğrencinin hedef ve ihtiyaçları doğrultusunda değişebilir.

   

  Mesaj Yaz
  Merhabalar, ben MatematikOnline platformunun kurucusu Burcu Yılmazgüç.
  Size nasıl yardımcı olabilirim?