KPSS Matematik Özel Ders

KPSS Adayları

Matematik Testinde Artık Daha Başarılı…

İnsan, bir şeyi yaparken keşfediyor ve eğleniyor ise aynı zamanda öğreniyor demektir. Atanmak istediğiniz devlet kadrolarına hazırlık aşamasında yanınızdayız. Online KPSS matematik özel ders seanslarımızda matematiği keşfedecek, eğlenecek ve öğreneceksiniz.

Online kpss matematik özel ders seanslarımızda öncelikle adaylarımız ile ayrıntılı bir görüşme sağlarız.Adayımız ile online kpss matematik kursu için sağladığımız görüşmede, matematik bazında neredeyiz ve nereye ulaşmak istiyoruz sorularına yanıt ararız. Temel matematik sorularında başarı için ezberden uzak ve KPSS tarzı püf noktaları kullanarak ilerleriz. Hiç matematik bilmeyen adaylarımızın dahi kendi öğrenme hızında ilerler ve netlerini arttırmasını sağlarız.

Hazırbulunuşluk Durum Tespiti

Öğrencilerimizin matematikteki temel eksikliklerini tespit ederek aynı zamanda dikkat süresi ve öğrenme stili hakkında fikir sahibi oluruz.

Kişiye Özel Ders Planı

Her öğrencimizin öğrenme hızına uygun dokümanlar hazırlar derslerimizi bu doğrultuda yürütürüz. Öğrenci kendi öğrenme hızında ders boyunca aktiftir.

Uzman Matematik Eğitmenleri

Öğretmenlerimiz, öğrencisini tanır, anlar ve onun hedeflerini kendi hedefi gibi benimser. Dolayısıyla öğrenci ve öğretmen arasında kurulan güçlü bağ, matematik başarısını doğrudan etkilemektedir.
online kpss matematik özel ders

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İÇİN SİZİ ARAYALIM

  Matematik Online Farkı İle KPSS Matematik Özel Ders Sitemi

  Adayları sıfırdan başarıya ulaştıran online KPSS matematik özel ders platformu…

  Klasik KPSS matematik kursu ve KPSS matematik özel ders seansından en önemli farkımız, öğrencinin potansiyelini keşfetmesini sağlıyoruz, diyebiliriz ve online KPSS matematik özel ders seanslarında her öğrenciye eşit eğitim yerine, tamamen kişi odaklı yaptığımız çalışmalar ile özel ders konusunda hakettiğiniz hizmeti almanıza çok önem veriyoruz. Bizler, kpss matematik online ders süreçlerimizde;

  • Öğrencimizin hazırbulunuşluk ve ön bilgi düzeyini belirliyoruz.
  • Sonuca göre kişiye özel doküman hazırlıyoruz.
  • Öğrencinin öğrenme hızında ilerleme sağlıyoruz.
  • Öğrencimizi ders esnasında sürekli aktif kılıyoruz.
  • Konu sonu tekrar ve dönüt sağlıyoruz.
  • Ders kayıtları ve ücretsiz rehberlik imkânı sunuyoruz.
  online matematik dersi

  KPSS Matematik Konuları Nelerdir?

  KPSS (Kamu Personeli Seçme Sınavı), Türkiye’de kamu kurum ve kuruluşlarına personel alımı için uygulanan bir sınavdır. Matematik, KPSS’nin önemli bir bölümünü oluşturur ve başarılı bir sonuç elde etmek isteyen adaylar için kritik bir testtir. KPSS matematik konuları ile adayların mantık yürütme ve problem çözme becerileri ölçülür.

  KPSS matematik konuları şu şekildedir;

  • Temel Kavramlar ve Sayılar:  Temel Kavramlar, Bölme Bölünebilme Kuralları, Asal Çarpanlara Ayırma, EBOB-EKOK, Rasyonel Sayılar, Ondalık Sayılar, Basit eşitsizlikler, Mutlak Değer, Üslü Sayılar, Köklü Sayılar, Faktöriyel
  • Çarpanlara Ayırma
  • Oran-Orantı, Denklem Çözme
  • Problemler: Sayı Problemleri, Kesir Problemleri, Yaş Problemleri, İşçi-Havuz Problemleri, Hareket Problemleri, Yüzde Kar-Zarar, Faiz Problemleri, Karışım Problemleri, Grafik Problemleri
  • Kümeler
  • Bağıntı ve Fonksiyon
  • İşlem, Modüler Aritmetik
  • Permütasyon, Kombinasyon, Olasılık
  • Sayısal Mantık
  • Şekil Yetenek

  KPSS Matematik Online Ders Hangi Şehirlerde Var?

  Günümüzde teknolojinin hızlı gelişimi, eğitim alanında da önemli değişikliklere sebep olmuştur. Online KPSS matematik özel ders, bu değişimin en belirgin örneklerinden biridir. Artık her yerden ulaşılabilir olmasıyla online dersler, öğrencilere büyük kolaylık sağlamaktadır.

  Geleneksel eğitim yöntemlerine bağlı kalmadan, bilgisayar, tablet veya akıllı telefon gibi cihazlar aracılığıyla istediğimiz zaman ve mekanda derslere erişim sağlayabiliyoruz. Online KPSS matematik özel ders İstanbul, Ankara, İzmir gibi ulaşımın zor ve zahmetli olduğu büyük şehirlerde büyük avantaj sağlamaktadır.

  KPSS matematik özel ders seanslarının her yerden ulaşılabilir olması, öğrenme fırsatlarının genişlemesini sağlar. Bireysel öğrenme hızına göre ilerlemek, istenilen konuları tekrarlamak veya derinlemesine çalışmak mümkündür. Bu da öğrencilerin kendi öğrenme süreçlerini daha etkili bir şekilde yönetmelerine olanak tanır.

  Alanında uzman kpss matematik özel ders öğretmenleri

  Matematik Online platformunun uzman öğretmenleri, öğrencilere kişiselleştirilmiş öğrenme deneyimi sunar. Öğrencilerin seviyelerine ve ihtiyaçlarına göre dersler düzenlenir ve öğrencilerin eksikliklerini gidermelerine yardımcı olacaK KPSS matematik özel ders çalışma programları oluşturulur. Bu şekilde, her öğrenci kendi hızında ilerleyebilir ve matematik becerilerini istedikleri düzeye getirebilir.

  En iyi kpss matematik hocaları, matematik korkusuyla başa çıkmak isteyenler, eksikliklerini gidermek isteyenler veya ileri seviyede çalışmak isteyenler için değerli birer rehberdir.

  KPSS Matematik Özel Ders Fiyatları

  KPSS matematik özel ders, sınavda başarılı olmak isteyen adaylar için önemli bir kaynak haline gelmiştir. KPSS matematik online ders, adayların matematik konularını daha iyi anlamalarını, eksikliklerini gidermelerini ve sınav stratejilerini öğrenmelerini sağlar.

  KPSS matematik özel ders fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişebilir. Eğitmenin deneyimi, uzmanlığı, eğitim süresi, ders sayısı gibi etkenler fiyatların belirlenmesinde rol oynar. Genellikle, KPSS matematik özel ders fiyatları saatlik bazda belirlenir ve eğitmenin hizmet kalitesine, talebe ve piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

  1 ders seansı 60 dakika sürmektedir. Ders fiyatı 400TL -600TL arasında değişmektedir. Yapılacak ders sayısı öğrencinin seviyesi ve ihtiyacına göre belirlenir.

  Mesaj Yaz
  Merhabalar, ben MatematikOnline platformunun kurucusu Burcu Yılmazgüç.
  Size nasıl yardımcı olabilirim?