İlkokul Matematik Özel Ders

Öğrenciler bir şeyi yaparken keşfediyor ve eğleniyor ise aynı zamanda öğreniyorlardır. Online ilkokul matematik özel ders seanslarımızda; 2. 3. ve 4. sınıf öğrencilerimiz, matematiğin en eğlenceli hali ile tanışıyorlar. Ders seanslarımız öğrencilerimiz için anlamlı, eğlenceli ve keşif dolu geçer.

lkokul matematik özel dersleri, öğrencilere temel matematik becerilerini geliştirme fırsatı sunar. Öğretmenler, öğrencilerin matematik anlayışını artırmak için interaktif materyaller ve oyunlar kullanır. İlkokul online özel dersler, öğrencilerin özgüvenlerini ve başarılarını artırırken, matematik sevgisini de geliştirmeye yardımcı olur.

Öğrencilerimiz, online özel ders sürecinde matematiksel kavramları kendileri yapılandırır. Kavram ve işlemleri ezberden uzak, görsel çizimler, oyunlar ve etkinlikler eşliğinde öğrenirler ve bu süreçte temel matematiksel düşünme becerileri kazanırlar.

Hazırbulunuşluk Durum Tespiti

Öğrencilerimizin matematikteki temel eksikliklerini tespit ederek aynı zamanda dikkat süresi ve öğrenme stili hakkında fikir sahibi oluruz.

Kişiye Özel Ders Planı

Her öğrencimizin öğrenme hızına uygun dokümanlar hazırlar derslerimizi bu doğrultuda yürütürüz. Öğrenci kendi öğrenme hızında ders boyunca aktiftir.

Uzman Matematik Eğitmenleri

Öğretmenlerimiz, öğrencisini tanır, anlar ve onun hedeflerini kendi hedefi gibi benimser. Dolayısıyla öğrenci ve öğretmen arasında kurulan güçlü bağ, matematik başarısını doğrudan etkilemektedir.
ilkokul matematik özel ders

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK SİZİ ARAYALIM

  Matematik Online Farkı İle İlkokul Matematik Özel Ders

  Çocuğunuzu matematikte başarıya ulaştıran yeni nesil online platformu…

  Klasik ilkokul özel ders ve kurslardan en önemli farkımız, öğrencinin potansiyelini keşfetmesini sağlıyoruz, diyebiliriz. Her öğrenciye eşit eğitim yerine, tamamen kişi odaklı yaptığımız çalışmalar ile ilkokul matematik özel ders konusunda hakettiğiniz hizmeti almanıza çok önem veriyoruz. Online ilkokul özel ders süreçlerimizde;

  • Öğrencimizin hazırbulunuşluk ve ön bilgi düzeyini belirliyoruz.
  • Sonuca göre kişiye özel doküman hazırlıyoruz.
  • Öğrencinin öğrenme hızında ilerleme sağlıyoruz.
  • Öğrencimizi ders esnasında sürekli aktif kılıyoruz.
  • Konu sonu tekrar ve dönüt sağlıyoruz.
  • Ders kayıtları ve ücretsiz rehberlik imkânı sunuyoruz.
  • Aylık öğrenci izlem raporları ile gelişim takibi sağlıyoruz.
  ilkokul matematik özel ders

  Özel derslerimizi inceleyebilirsiniz. Tüm Dersler!

  İlkokul Matematik Özel Ders Hangi Sınıflar için Var?

  İlkokul matematik özel dersleri, 2.sınıf, 3.sınıf ve 4.sınıf öğrencilerimiz için planlanmıştır. 1.sınıf öğrencilerimiz okuma yazma öğrendikten sonra online ders programlarına dahil olabilirler. Bu dersler, ilkokul öğrencilerinin matematik becerilerini temel düzeyde geliştirmeyi hedefler.

  İlkokul matematik özel dersleri, öğrencilerin sayılarla tanışması, temel matematik işlemleri (toplama, çıkarma, çarpma, bölme), basit geometrik şekiller, zaman ve para gibi konuları öğrenmelerine yardımcı olur. Bu dersler, öğrencilerin matematik anlayışını artırırken, problem çözme yeteneklerini ve matematikle ilgili özgüvenlerini güçlendirmelerini sağlar.

  Özel dersler, öğrencilere birebir dikkat ve özelleştirilmiş bir eğitim imkanı sunar, böylece her öğrencinin ihtiyaçlarına uygun olarak ilerleme kaydetmeleri sağlanır.

  İlkokul Matematik Özel Ders Ücretleri Ne Kadardır? 

  İlkokul Matematik Özel Ders Ücretleri birçok faktöre göre değişkenlik gösterebilir. Matematikte eksikliklerini kapatarak başarılı olmak isteyen öğrenciler ve çocukları için ders arayışında olan velilerin öğretmen tercihlerinde matematik özel ders ücreti ilk kriter olmamalıdır. İlkokul matematik özel ders fiyatları öğretmenin tecrübesine, akademik geçmişine ve referanslarına göre değişkenlik gösterebilir. Ortalama olarak uzman bir matematik öğretmeninden alınan 60 dakikalık ders ücreti 400TL ile 600TL olarak değişmektedir.

  Mesaj Yaz
  Merhabalar, ben MatematikOnline platformunun kurucusu Burcu Yılmazgüç.
  Size nasıl yardımcı olabilirim?