ALES Matematik Özel Ders

ALES Adayları

Matematik Testinde Artık Daha Başarılı…

ALES matematik özel ders seansları uzman matematik öğretmenleri tarafından online olarak ilerlemektedir. Dersler adayın temel matematik eksiklikleri tespit edildikten sonra hedefine göre planlanır. Ales matematik özel ders planlamasında isteğe göre sadece eksik olan konularda çalışmalar yapılabilir.

Online ALES matematik özel ders seansları özellikle de çalışan adaylar için verimli olmaktadır. Platformumuzun tecrübeli öğretmenleri ile yapılan çalışmalarda ALES matematik netleri kısa zamanda artış göstermektedir. Ezberden uzak ve ALES tarzı püf noktaları kullanarak ilerleriz. Bağlı problem sorularının çözüm stratejilerini birlikte keşfederiz. Hiç matematik bilmeyen adaylarımızın dahi öğrenme hızında ilerler ve netlerini arttırmasını sağlarız.

Hazırbulunuşluk Durum Tespiti

Öğrencilerimizin matematikteki temel eksikliklerini tespit ederek aynı zamanda dikkat süresi ve öğrenme stili hakkında fikir sahibi oluruz.

Kişiye Özel Ders Planı

Her öğrencimizin öğrenme hızına uygun dokümanlar hazırlar derslerimizi bu doğrultuda yürütürüz. Öğrenci kendi öğrenme hızında ders boyunca aktiftir.

Uzman Matematik Eğitmenleri

Öğretmenlerimiz, öğrencisini tanır, anlar ve onun hedeflerini kendi hedefi gibi benimser. Dolayısıyla öğrenci ve öğretmen arasında kurulan güçlü bağ, matematik başarısını doğrudan etkilemektedir.
ales matematik özel ders

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK SİZİ ARAYALIM

  Matematik Online Farkı İle ALES Online Matematik Özel Ders

  Uzman matematik öğretmenlerimiz ile başarı odaklı ALES matematik özel ders seansları.

  Klasik ales matematik özel ders ve online kurslardan en önemli farkımız, öğrencinin potansiyelini keşfetmesini sağlıyoruz, diyebiliriz. Birebir online ALES matematik özel ders seanslarında her öğrenciye eşit eğitim yerine, tamamen kişi odaklı yaptığımız çalışmalar ile özel ders konusunda hakettiğiniz hizmeti almanıza çok önem veriyoruz. Online ders süreçlerimizde;

  • Öğrencimizin hazırbulunuşluk ve ön bilgi düzeyini belirliyoruz.
  • Sonuca göre kişiye özel doküman hazırlıyoruz.
  • Öğrencinin öğrenme hızında ilerleme sağlıyoruz.
  • Öğrencimizi ders esnasında sürekli aktif kılıyoruz.
  • Konu sonu tekrar ve dönüt sağlıyoruz.
  • Ders kayıtları ve ücretsiz rehberlik imkânı sunuyoruz.
  ales-online-matematik-ozel-ders

  ALES Matematik Konuları Nelerdir?

  ALES (Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı), yüksek lisans ve doktora programlarına giriş yapmak isteyen adayların başvurduğu bir sınavdır. ALES matematik konuları, adayların matematiksel yeteneklerini ve analitik düşünme becerilerini ölçmek amacıyla belirlenmiştir.

  ALES matematik konuları şu şekildedir;

  • Temel Kavramlar, Basamak Kavramı
  • Bölme – Bölünebilme Kuralları, EBOB – EKOK
  • Birinci Dereceden Denklemler
  • Rasyonel Sayılar, Üslü Sayılar, Köklü Sayılar
  • Özdeşlikler ve Çarpanlara Ayırma
  • Basit Eşitsizlikler
  • Mutlak Değer
  • Oran – Orantı, Problemler
  • Kümeler
  • Fonksiyonlar
  • İşlem ve Modüler Aritmetik
  • Permütasyon, Kombinasyon, Olasılık
  • Tablo ve Grafikler
  • Sayısal Mantık

  ALES’e Nasıl Hazırlıyoruz? 

  Matematik Online platformu olarak öncelikle bize başvuran adaylar ile ayrıntılı ön görüşme sağlarız. Bu görüşmede adayın hedeflerini ve geçmiş matematik temelini değerlendiririz. Ardından adayımızın bireysel farklılıklarına en uygun öğretmenimize yönlendirme sağlarız. Öğretmen ile yapılan ilk derste ayrıntılı temel eksiklik analizi yapılır. Bu analizden çıkan sonuca göre çalışma planlı hazırlar ve derslerin ALES matematik çıkmış soru tarzında örnekler çözerek işlenmesine dikkat ederiz. Düzenli deneme çözümü ve ayrıntılı deneme analizleri ile adaylarımıza anlık geri bildirimler veririz.

  ALES Matematik Online Dersler Nerede İşlenmektedir?

  Online ALES matematik özel dersi zoom, Microsoft teams, Google meet gibi online eğitim portalları üzerinden ekran paylaşımı yaparak işlenir. Ders işlenen dokümanlar uzman matematik öğretmenleri tarafından hazırlanır ve seçilir.

  Alanında Uzman Online Ales Kursu Öğretmenleri

  Yıllardır süregelen online ales kursu eğitim deneyimleri ile Türkiye’nin en kaliteli üniversitelerinde eğitim göre matematik öğretmenlerimizden vip tadında özel dersler alma imkanına sahip olma fırsatını kaçırmayın. Boğaziçi, ODTÜ, Hacettepe gibi Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden mezun olan öğretmenlerimiz öğrenci odaklı ders işleme ilkesi ile hareket ederek öğrencinin iyi bildiği noktaları hatırlatıcı örneklerle geçip, bilmediği konuları da öğrenme tam anlamıyla sağlanmadan kesinlikle geçmemektedir. ALES online kurs seansında her öğrencinin öğrenme yöntem ve tekniğini ilk dersten itibaren analiz eden öğretmenlerimiz kişiye özel öğretim metodu uygulayarak derslerini işlerler. Kişiye göre planlanan ales online kurs matematik derslerinde kısa zamanda netleriniz artacaktır. Ücretsiz dersimize katılarak online ales kursu öğretmenleri ile tanışın.

  Mesaj Yaz
  Merhabalar, ben MatematikOnline platformunun kurucusu Burcu Yılmazgüç.
  Size nasıl yardımcı olabilirim?