LGS Matematik Özel Ders

Ortaokul Öğrencilerimiz

Yeni Nesil Matematik Sorularında Artık Çok Daha Başarılı

Öğrenciler bir şeyi yaparken keşfediyor ve eğleniyor ise aynı zamanda öğreniyorlardır. Yeni nesil ortaokul lgs matematik özel ders ve 5,6 ve 7.sınıf matematik özel ders seanslarında öğrencilerimiz analitik düşünme becerisi kazanırken yeni nesil matematik problemlerini çözmeyi öğreniyorlar. 8.sınıf öğrencilerimiz, özel olarak hazırlanan lgs matematik programı ile sınava hazırlanıyor.

Ortaokul lgs özel ders seanslarımızda öğrencilerimiz öncelikle temel matematiksel işlem yeteneklerini geliştirir. Ardından yeni nesil matematik sorularında düşünme ve çözüm becerisi kazanırlar. Birebir online lgs kursu ile yeni nesil matematik sorularında daha başarılı olurlar.

Hazırbulunuşluk Durum Tespiti

Öğrencilerimizin matematikteki temel eksikliklerini tespit ederek aynı zamanda dikkat süresi ve öğrenme stili hakkında fikir sahibi oluruz.

Kişiye Özel Ders Planı

Her öğrencimizin öğrenme hızına uygun dokümanlar hazırlar derslerimizi bu doğrultuda yürütürüz. Öğrenci kendi öğrenme hızında ders boyunca aktiftir.

Uzman Matematik Eğitmenleri

Öğretmenlerimiz, öğrencisini tanır, anlar ve onun hedeflerini kendi hedefi gibi benimser. Dolayısıyla öğrenci ve öğretmen arasında kurulan güçlü bağ, matematik başarısını doğrudan etkilemektedir.
lgs matematik özel ders

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK İÇİN SİZİ ARAYALIM

  LGS Matematik Özel Ders Hangi Şehirlerden Alabilirim?

  LGS online matematik özel dersini, Türkiye’nin herhangi bir şehrinden almanız mümkündür. Online dersler, coğrafi sınırlamalar olmaksızın internet üzerinden gerçekleştirildiği için, lgs matematik özel ders Ankara, İstanbul, İzmir  gibi büyük şehirlerin yanı sıra diğer tüm şehirlerde yaşayan öğrenciler de online özel dersleri tercih edebilir. Böylece, herhangi bir şehirde ikamet eden bir öğrenci, uzman öğretmenlerle online olarak iletişim kurabilir ve LGS Matematik konularında ders alabilir. Online lgs matematik özel ders İstanbul gibi büyük şehirlerde esneklik ve kolay erişim avantajları nedeniyle, öğrencilerin ihtiyaçlarına cevap verebilen ve kaliteli eğitimi sunabilen bir seçenek haline gelmiştir.

  LGS Matematik Özel Ders Fiyatları

  LGS Matematik dersleri, öğrencilerin sınavda başarılı olmalarını sağlamak için büyük önem taşır. Bu özel dersler, öğrencilere eksik oldukları konuları güçlendirmek, stratejiler geliştirmek ve sınavda daha iyi performans göstermek için gereken destek ve rehberliği sağlar. Ancak, LGS matematik özel ders fiyatları, öğrencilerin tercihlerini belirlerken dikkate aldıkları önemli bir faktördür.

  LGS Matematik özel ders fiyatları, genellikle öğretmenin deneyimine, ders süresine ve online derslerin kalitesine bağlı olarak değişir. Öğrenciler, bütçelerine uygun bir ders paketi veya saatlik ücret seçeneği arayışında olabilirler. Ancak, uygun fiyatlı derslerin kalitesinden ödün vermemek önemlidir. Araştırma yaparken, deneyimli öğretmenlerin referanslarını kontrol etmek ve öğrenci yorumlarını gözden geçirmek faydalı olacaktır.

  Ders seansları 60 dakika sürmektedir. Online lgs matematik özel ders fiyatları 400TL – 600TL arasında değişmektedir.

  8. Sınıf LGS Matematik Özel Ders

  LGS Hazırlık yılında öncelikle alanında uzman LGS’nin inceliklerini bilen uzman matematik eğitmenleri ile çalışırız. Öğretmenlerimiz kısa zamanda öğrencimizin durum tespitini yapıp onun öğrenme hızına uygun ders planını oluşturur. Varsa geçmiş yıllardan gelen eksikleri kapatıp ardından 8.sınıf matematik özel ders çalışmalarına başlarız. Her konuyu ayrıntılarıyla öğrendikten sonra öğrenilen her konu için basitten karmaşığa doğru yeni nesil matematik soru çalışmaları yaparız. Tüm dersler esnasında öğrencimizin sorunun tüm aşamalarında öğrencimizin aktif olmasını sağlarız. Öğrenci ancak tek başına o soruyu yaptığı zaman öğrenir ve özgüveni artar. Bu durum da öğrencilerimizin LGS hazırlık motivasyonunu günden güne arttırmaktadır. Nerede olduğunu ve nereye ulaşmak istediğini bilen, eksiklerinin farkında olup bu eksikler için doğru çalışmalar yapan öğrencilerimiz için başarı ve mutluluk kaçınılmaz olacaktır.

  LGS 8. Sınıf Online Matematik Dersi Konu Başlıkları

  LGS 8. sınıf matematik özel ders seanslarında işlenecek olan matematik konu başlıkları şu şekildedir.

  • Çarpanlar ve Katlar
  • Üslü İfadeler
  • Kareköklü İfadeler
  • Veri Analizi
  • Basit Olayların Olma Olasılığı
  • Cebirsel İfadeler ve Özdeşlikler
  • Doğrusal Denklemler
  • Eşitsizlikler
  • Üçgenler
  • Eşlik ve Benzerlik
  • Geometrik Cisimler
  • Dönüşüm Geometrisi

  Matematik Online Farkı İle Ortaokul LGS Matematik Online Ders

  Çocuğunuzu matematikte başarıya ulaştıran online lgs matematik özel ders platformu…

  Klasik online lgs kursu ve özel derslerden en önemli farkımız, öğrencinin potansiyelini keşfetmesini sağlıyoruz, diyebiliriz ve ortaokul-lgs online matematik özel ders seanslarımızda her öğrenciye eşit eğitim yerine, tamamen kişi odaklı yaptığımız çalışmalar ile lgs matematik dersi konusunda hakettiğiniz hizmeti almanıza çok önem veriyoruz. 8.sınıf matematik özel ders süreçlerimizde;

  Online Lgs Matematik Dersi Programı

  Hazırladığımız 8.sınıf matematik özel ders programının aşamaları şu şekildedir.

  • Durum Analizi: Öncelikle öğrencilerimizin geçmiş yıllardaki bilgi eksikliklerini gidermeye yönelik çalışmalar yaparız. Temel matematik konu özetleri ve karma testler çözer sonuçlarını değerlendiririz.
  • Konu Kavrama Dersleri: Online lgs özel ders programında her konu, öğrencimizin öğrenme hızına göre işlenir. Konu aralarında tarama testleri ile öğrenme bir bütün halinde ilerlerken konu sonu testleri ile değerlendirmeler tamamlanır.
  • Yeni Nesil Soru Çözme Teknikleri: LGS matematik testinde başarılı olmanın yolu yeni nesil sorulardan geçer. Tüm konular ve alt konu başlıklarına yönelik yeni nesil soru çözümleri yaparız.  Özel ders seanslarında yeni nesil soruların çözüm aşamalarının tamamında öğrencimiz ile birlikte ilerleriz. Tüm adımları birlikte yaptıktan sonra öğrencimizin tek başına soruyu çözmesi için rehberlik ederiz.
  • Deneme Uygulamaları: Sınavın provası sınav kadar önemlidir. Deneme sınavları hem öğrenme sürecinin ne kadar sağlıklı ilerlediğini bize gösterir hem de öğrencimizin sınav ortamını sıklıkla yaşamasını sağlar. Düzenli olarak lgs matematik denemeleri uygularız.

  Daha fazlası için takip edebilirsiniz:https://www.instagram.com/matematikonlinecom/

  • Öğrencimizin hazırbulunuşluk ve ön bilgi düzeyini belirliyoruz.
  • Sonuca göre kişiye özel doküman hazırlıyoruz.
  • Öğrencinin öğrenme hızında ilerleme sağlıyoruz.
  • Öğrencimizi ders esnasında sürekli aktif kılıyoruz.
  • Konu sonu tekrar ve dönüt sağlıyoruz.
  • Ders kayıtları ve ücretsiz rehberlik imkânı sunuyoruz.
  lgs matematik özel ders

  Özel derslerimizi inceleyebilirsiniz. Tüm Dersler!

  Mesaj Yaz
  Merhabalar, ben MatematikOnline platformunun kurucusu Burcu Yılmazgüç.
  Size nasıl yardımcı olabilirim?