Sık Sorulan Sorular

MERAK ETTİĞİNİZ KONULAR

Sık Sorulan Sorular

Bizlere ulaştığınızda en çok sorduğunuz soruların sizin için bu sayfada cevapladık.

Online matematik dersleri kimin için?

Sıfırdan matematik öğrenmek isteyen öğrencilerden sınav hazırlık senesinde olanlara kadar her seviye ve yaş grubu öğrencilerimiz için birebir online matematik dersimiz mevcut.

Online ders verimli ve etkili oluyor mu?

Öğrencimizin ilgi ve ihtiyacını analiz ettikten sonra onu en uygun öğretmenimize yönlendiriyoruz. Öğretmen kalitesi ve online birebir seanslar sayesinde öğrencinin aktif olduğu verimli dersler işliyoruz.

Haftalık kaç ders almalıyım?

Öncelikle öğrencimizi tanıyıp ona özel planlama yapıyoruz. Her öğrencimizin hazırbulunuşluk düzeyi farklı olduğundan öğretmenlerimiz haftalık ders saatine karar veriyor.

Derslerde başarı garantisi var mı?

Hiçbir eğitimde başarı garantisi yoktur. Biz kaliteli bir eğitmen ve kişiye özel verimli çalışmalar yaparız. Fakat öğrencinin istekli olması ve matematik öğrenmeye karar vermesi başarıyı sağlayan en önemli faktörlerden biridir.

Derslerin gün ve saati nasıl ayarlanıyor?

Online matematik derslerimiz yalnızca öğrencimize özel olarak planlandığından öğretmen ve öğrencimizin ortak uygun gün ve saatinde ders yapılmaktadır.

Ücretsiz danışmanlık ve rehberlik nedir?

Uzman danışman öğretmenimiz sürecin tamamında yanınızdadır. İlk görüşmede öğrenci için verimli olabilecek tüm detayları değerlendirip onun ihtiyacına uygun öğretmenimize yönlendirme yapar ve süreci yakından takip eder. Öğrenciler ile düzenli görüşmeler sağlanır ve derslerin yanı sıra motivasyon için gerekli desteği sağlar.
Mesaj Yaz
Merhabalar, ben MatematikOnline platformunun kurucusu Burcu Yılmazgüç.
Size nasıl yardımcı olabilirim?