Online Özel Ders Sistemi

Matematikte Başarının Online Adresi

Matematik Online

Matematik Online; her yaş ve her seviyeden öğrencinin, kendi öğrenme hızında matematik öğrenebileceği,  derslerin öğrenciye özel olarak hazırlanan ders dokümanları üzerinden ilerlediği birebir online özel ders platformudur. Her öğrencimiz özel ve farklıdır. Her öğrencinin kendine özgü düşünme ve öğrenme biçimi vardır. Uzman matematik öğretmenlerimiz öğrencinin kendi ptansiyelini keşfetmesine yardımcı olur. Kısa vadeli çözümler yerine matematikte başarıyı getiren düşünme biçimleri öğrenilmesi gerekir. Matematiksel düşünme becerileri  ve muhakeme yeteneği kazanan öğrenci matematik öğrenmeye başlamış demektir.

Ücretsiz Danışmanlık İçin Sizi Arayalım

  MATEMATİK ONLİNE

  Özel Ders Sistemi

  Öğrencilerimizin kendi potansiyelini keşfetmesi için fırsat yaratırız. Bu, klasik online matematik kursu ve özel derslerden en büyük farkımızdır. Birebir online matematik özel ders seansları öğrencilerde iç motivasyonu arttırır. Potansiyelini keşfeden her öğrenci için başarı kaçınılmazdır.

  Alanında uzman matematik öğretmenlerimiz zaman ve mekan engelini kaldırarak dijital platformlarda öğrencileri ile online matematik dersi yaparlar.

  Öğrencilerimizi Tanımakla İşe Başlarız

  Her öğrenciye eşit eğitim yerine kişi odaklı yaptığımız çalışmalar ile hak ettiğiniz kaliteli hizmeti alırsınız.

  Tam Öğrenme Modeli İle Çalışırız

  Gerekli ortam, zaman ve imkân sağlandığında her öğrencimizin matematikte başarılı olabileceğini kabul ederiz.

  Takip ve Geri Bildirimleri Paylaşırız

  Düzenli gelişim takibi sağlarız ve ay sonlarında öğrenci izlem raporlarını değerlendirme fırsatı sunarız.
  online ozel ders

  YÜZLERCE BAŞARILI ÖĞRENCİMİZDEN BİRİ

  Öğrencimiz İrem, Matematik Online Platformunu Değerlendiriyor

  İZLE

  Matematikten Özel Ders Almalı Mıyım? 

  Matematik, tüm öğretim düzeylerinde oldukça önemli bir derstir.  Ayrıca gelecekteki birçok meslek için temel bir gereklilik olarak kabul edilir. Bu nedenle, matematik derslerinde başarılı olmak, ileride birçok fırsat için kapıları açabilir.

  Eğer öğrenciler matematik dersinde zorlanıyorsa veya başarı düzeyi düşükse, özel ders almayı düşünebilirsiniz. Özel dersler, öğrencinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir ve öğrencinin daha hızlı ilerlemesine yardımcı olabilir. Ayrıca özel dersler, öğrencinin öğrenme stilini ve öğrenme hızını dikkate alarak öğrenme sürecini daha verimli hale getirebilir.

  Matematik Özel Ders Nasıl Online Alınır? 

  Birebir online matematik dersi internet ve tablet bilgisayar aracılığı ile Zoom, Microsoft teams, Google meet gibi araçlar üzerinden sağlıklı şekilde ilerlemektedir. Öğretmen ve öğrenci birebir olarak görüşme sağlar. Dersler ekran paylaşımı özelliği ile yan yana özel dersten farksız olarak ilerler. 

  Matematiği Anlamak İçin Kaç Saat Özel Ders Almalıyım? 

  Dersin süresi; öğrencinin eksik olduğu konu sayısı, hazırlanılan sınav ve bireysel öğrenci farklılıklarına göre değişir. Her öğrencinin öğrenme hızı farklıdır. Bir öğrenci için gereken ders süresi başka bir öğrenci için gereken süreden farklı olabilir. Ancak genel olarak, matematik öğrenmek için sürekli ve düzenli bir çalışma gerektiğini unutmayın.

  Eğer öğrenci matematik konularında güçlükler yaşıyorsa, bir özel ders öğretmeniyle çalışmak, özellikle de öğrencinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş dersler almak, ilerlemesini hızlandırabilir. Öğrencinin matematik bilgisine, hedeflerine ve öğrenme hızına göre, haftada birkaç saat özel ders almaktan yararlanabilirsiniz. Bu süreçte öğrencinin düzenli ve verimli bir şekilde çalışması önemlidir.

  Ayrıca matematiği anlamak için sadece ders saatlerinde değil, aynı zamanda ders dışında da düzenli olarak pratik yapmak, soru çözmek, konu tekrarı yapmak gibi çalışma yöntemleri de gereklidir. Sonuç olarak, matematiği anlamak için kaç saat ders alınması gerektiği öğrenciden öğrenciye değişebilir.

  Uzaktan Matematik Özel Dersi Verenler Nasıl Seçilir? 

  Online matematik dersi için mentör matematik öğretmeni öncelikle öğrencinin bireysel farklılıklarını ve ihtiyacını belirler. Bu belirlemeden sonra en doğru öğretmen seçimi birlikte yapılır.

  Online Matematik Özel Ders Fiyatları Ortalama Ne Kadar? 

  Matematik dersinde hedeflediği başarıyı bireysel çalışmalar ile elde edemeyen öğrenciler için online matematik dersi fayda sağlar. Çocuğunuzun çalışacağı öğretmeni seçerken tek kriteriniz ders fiyatı olmamalıdır. Birebir online matematik ders fiyatları değişkenlik gösterebilir. Uzman matematik öğretmenleri ile yapılan online matematik ders fiyatları ortalama olarak 400TL’dir. Ders öğretmeninin tecrübesine, referanslarına ve mezuniyetlerine göre ve hatta bazen yaşadığı yere göre de ders fiyatları değişebilir. Önemli olan öğretmen öğrenci uyumunun yakalanmasıdır. 

  Matematik Online Özel Ders Öğretmenlerine Verilen Ortalama Not Nedir? 

  Matematik Online platformunun en büyük özelliği yalnızca uzman matematik öğretmenlerinin ders verebilmesidir. Veli ve öğrencilerin matematik online öğretmenleri için verdiği ortalama puan 4,99/5,00

  Özel Matematik Dersini Online Almanın Avantajları ve Dezavantajları Nelerdir? 

  Teknolojinin gelişmesi, çocukların ve gençlerin bu gelişime çok hızlı ayak uydurması ile birlikte matematik özel ders almak isteyen bir öğrenci için dersin yüz yüze ya da online olmasının farkı kalmamıştır. Hatta birçok öğrenci online matematik dersi almanın daha faydalı olduğunu söylemektedir. 

  Genel olarak online matematik dersinin avantajları;

  • Esnek Çalışma: Online matematik dersleri öğrencinin öğrenme hızında ve onun programında ilerler. Öğrenci kendini rahat ve anlaşılmış hisseder ve dersten verim almaya başlar. 
  • Ulaşılabilirlik: Online matematik dersleri ile mesafeden bağımsız en iyi öğretmenle çalışılabilir. Diğer taraftan öğrencinin derse bağlanması için yalnızca internet bağlantısı yeterlidir. Yaşadığı yerde yeterli eğitim imkanına sahip olmayan öğrenciler için online dersler fayda sağlar.
  • Çeşitlilik: Online dersler interaktif ortamlarda işlendiği için sınırsız ve çok çeşitli ders dokümanları kullanılır. Üstelik görsel ve işitsel olarak çeşitlilik dersleri verimli kılar. 
  • Tasarruf: Derslere ulaşım için zaman ve paradan tasarruf edilir. Bu durum öğrenci ve öğretmen için cazip hale gelmektedir.

  Online matematik dersinin kayda değer bir dezavantajı yoktur. Öğrenme güçlüğü çeken ve uzaktan eğitimde yeterli şekilde etki edilemeyen öğrenciler için yüz yüze özel ders daha faydalı olabilir.

  Online Matematik Özel Ders Vermek İstiyorum Ne Yapmalıyım?

  Online matematik dersi vermek isteyen öğretmenlerin öncelikle gerekli ders ekipmanlarını tamamlamaları daha sonra www.matematikonline.com web sitesi üzerinden öğretmen ol sayfasını kullanarak bize başvurularını iletmeleri gerekmektedir.

  Neden Webcam Üzerinden Online Matematik Özel Ders Almalıyım?

  Türkiye’nin her yerinden en iyi matematik öğretmenleri ile çalışma imkânı sunan online dersler öğrenciye evinden matematik öğrenme konforu sağlar. Matematik Online platformunda öğrenci için en doğru öğretmen seçimi ile öğrenci matematikte başarıya ulaşır.

  Online Matematik Özel Ders Adımları

  Ücretsiz Danışma Görüşmesi
  Bizimle iletişime geçtiğiniz anda sizi ve öğrencimizi tanımak, ilgi ve beklentilerinizi anlamak amacıyla ayrıntılı bir görüşme yapmak için danışman öğretmenimiz sizi arayacak. Danışman öğretmenimiz ile yaptığınız görüşme sonrasında sizin için en uygun olan matematik öğretmenimize yönlendirme sağlayacağız.

  Kişiye Özel Doküman ve Ders İçeriği
  Her öğrencimiz özeldir ve her öğrencimizin kendine özgü düşünme ve öğrenme biçimi vardır. Öğrencimizin bireysel farklılıklarına, öğrenme hızına ve hedeflerine göre kullanılan matematik online özel ders dokümanları farklılık göstermektedir.

  Aktif ve Dinamik Online Özel Ders Süreci
  İnteraktif online matematik özel ders süreci boyunca hem öğrenci hem de öğretmen aktiftir. Öğrenci düşünür, konuşur, sorar, keşfeder ve öğrenir. Kendi potansiyelinin farkına varıp başarılı olan öğrencinin iç motivasyonu ilk dersten itibaren artar. Uzman matematik öğretmeni özel ders esnasında öğrencisini sürekli destekler. Aslında ‘Ben matematik sorularını çözebiliyorum’ cümlesini ders sonunda duymak öğretmenler için sürpriz değildir.

  Ders Sonu Tekrar ve Ölçüm
  Nitelikli matematik eğitiminde periyodik olarak ölçme ve değerlendirme çok önemlidir. Bir bilginin kalıcı izli olması, onun öğrenildiği anlamına gelir, en iyi matematik hocası, derslerin kalıcı ve verimli olabilmesi için düzenli olarak değerlendirmeler yapar ve sonuçlarını sizinle paylaşırlar. Alacağınız online ders matematik başarınızı kısa zamanda arttıracaktır.

  Alanında Uzman Matematik Öğretmen Kadrosu
  Matematikonline ders platformu üzerinden eğitim veren tüm özel matematik öğretmeni ve eğitmenlerimiz; en az 5 yıl deneyimlidir. Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden mezun, değişen ve gelişen eğitim teknolojileri karşısından kendini güncelleyen en iyi matematik hocası bu platformdadır.  Alanında en iyi matematik öğretmeni, öğrencisini tanır, anlar ve onun hedeflerini kendi hedefi gibi benimser. Dolayısıyla öğrenci ve öğretmen arasında kurulan güçlü bağ, matematik başarısını doğrudan etkilemektedir.

  Adsız tasarım (48)

  Formumuzu Doldurun Sizi Arayalım!

  Aldığınız online ders matematik başarınızı günden güne arttıracak ve geldiğiniz noktada kendinize inanamayacaksınız.

   Mesaj Yaz
   Merhabalar, ben MatematikOnline platformunun kurucusu Burcu Yılmazgüç.
   Size nasıl yardımcı olabilirim?