Online Ders Verme Platformu

Online Kayıt Formu

Türkiye’nin online ders verme platformu matematik online ile tanışarak zaman ve mekan engelini ortadan kaldırın ve derslere başlayın. Öğretmenlerimiz, sitemize ücretsiz kayıt olarak online matematik dersi vermeye başlayabilir.

Ayrıntılı bilgi için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Aşağıda yer alan online kayıt formunu doldurduğunuz takdirde, detayları görüşmek için sizinle iletişime geçeceğiz.

  Fotoğrafınızı Yükleyiniz
  Özgeçmişinizi Yükleyiniz
  online ders verme platformu

  Türkiye’nin Online Ders Verme Platformu Matematik Online

  Sitemize ücertsiz kayıt olarak matematikonline eğitmenleri arasında yerinizi alabilirsiniz. Kendi programınıza uygun olarak dilediğiniz yer ve zamanda online matematik dersi yaparsınız. Bilgilerinizi inceledikten sonra sizinle iletişime geçer ve online ders verdiğiniz alanlarda size uygun öğrencilerimiz ile tanışmanızı sağlarız. Özellikle pandemi sonrasında öğrenci ve velilerin online derse bakış açıları olumlu yönde değişti. Dolayısı ile online çalışma hem öğrenciler hem de öğretmenler için verimli hale geldi. Türkiye ve hatta Dünya’dan birçok farklı öğrenci ile tanışabilir bilgi ve deneyimlerinizi öğrencileriniz ile paylaşabilirsiniz.

  Eğer online matematik dersi vermek için yeterli bilgiye sahip değilseniz gerekli ekipmanlar ve programlar konusunda size yardımcı olabiliriz. Birkaç deneme dersinden sonra kısa zamanda online derslere uyum sağlayacaksınız. Bu konuda ayrıntılı bilgi ve yardım için bize ulaşabilirsiniz.

  Online Ders Vermek İstiyorum Ne Yapabilirim?

  Online derse başlamadan önce sahip olmanız gereken bazı ekipmanlar vardır. Öncelikle bilgisayarınıza ek olarak bir grafik tablet edinmeli ya da kalemli dokunmatik ekran bir bigisayara sahip olmalısınız. Öğrencilerimiz ile sesli ve görüntülü iletişim sağlarız. Ardından zoom, microsoft teams, google meet..vb bir program aracılığı ile derse bağlanırız. Sahip olduğumuz dijital kaynaklardan ve kendi arşivimizden seçerek öğrencimizin öğrenme hızına uygun ders dokümanları hazırlarız. Ekran paylaşım özelliği ile bu dokümanlar aracılığı ile derslerimizi öğrenci aktif şekilde planlarız. Yine her ders sonrası öğrenci seviyesine uygun ödev paylaşımı yaparız ve ödev takibi sağlarız. Tüm bu süreçte dijital kaynaklara ve office programlarına hakim olmanız gerekir. Kısa zamanda uyum sağlayarak öğrencileriniz ile tanışarak online matematik dersi vermeye başlayabilirsiniz.

   

  Bizi takip edin :https://www.instagram.com/matematikonlinecom/

  Mesaj Yaz
  Merhabalar, ben MatematikOnline platformunun kurucusu Burcu Yılmazgüç.
  Size nasıl yardımcı olabilirim?