Huri Hoca

Öğretmen
  • Branş :
    Matematik Öğretmeni
  • Alan :
    2.sınıf -8.sınıf, LGS Hazırlık

Kısaca Huri Hoca,

Bartın Üniversitesi Eğitim Fakültesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği Bölümünden 2011 yılında mezun olan Huri Hoca, matematik alan hakimiyeti ve öğrenci uyumu ile ilkokul ve ortaokul alanlarında birebir online matematik dersi vermektedir.

Huri hoca, matematik öğrenimi sürecinde, öğrencileri desteklemek için burada ve matematik öğretme tutkusunu 3 yıldır öğrencilere yardım etmek için kullanmaktadır.

Huri Hoca, online derslerinde, iletişimi kolaylaştırmak ve etkili öğretim sağlamak amacıyla güçlü araçlar olan Zoom ve Microsoft Teams gibi uygulamalardan yararlanmakta ve öğrencilerin seviyelerine uygun olarak sunumlar, anlatım teknikleri ve matematik oyunları kullanarak dersleri eğlenceli ve ilgi çekici bir deneyim haline getirmekte ve öğrencilerin aktif katılımını teşvik ederek, bol miktarda örnek çözme fırsatı sunmaktadır.

Huri Hoca,

  • Matematik öğretiminde öğrencilerinin bireysel ihtiyaçlarını ve öğrenme stillerini dikkate almakta ve her öğrencinin kendi hızında ve rahatça öğrenmesini sağlamaktadır.
  • Matematiği öğrenmeyi özellikle de ilkokul öğrencileri için eğlenceli bir deneyim haline getirmeyi amaçlamakta; oyunlar, aktiviteler ve somut örnekler kullanarak matematik derslerini canlandırmaktadır.
  • Matematik öğretiminde zengin bir bilgi birikimine ve deneyime sahiptir. Öğrencilerine matematik konularını anlaşılır bir şekilde aktarırken, konuları pratik ve ilgi çekici bir şekilde sunar. İlkokul öğrencilerinin anlaması için karmaşıklıkları basit ve erişilebilir bir dilde açıklar.

Aktif ve dinamik yapısı ve öğrenciler ile kurduğu güçlü bağlar sayesinde öğrenciler Huri Hoca ile matematik öğrenmeyi çok sevmektedir.

Mesaj Yaz
Merhabalar, ben MatematikOnline platformunun kurucusu Burcu Yılmazgüç.
Size nasıl yardımcı olabilirim?