Şeymanur Hoca

Öğretmen
  • Branş :
    Matematik, Geometri
  • Alan :
    2.sınıf-8.sınıf LGS Hazırlık
  • Deneyim Süresi :
    2 Yıl

Kısaca, Şeymanur Hoca

Balıkesir Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği Bölümünden 2020 yılında mezun olan Şeyma Nur Hoca öğrencilik yıllarından itibaren çok sayıda öğrenci ile birebir özel matematik dersi yapmıştır. İlkokul öğrencilerinin matematik kavramlarını somutlaştırması ve küçük yaştan itibaren matematiksel düşünme becerisi kazanmaları için online oyunlar ile dersleri desteklemektedir. Ortaokul öğrencileri için Geogebra uygulaması ile soyut matematik konularını somutlaştırmaktadır.

Özellikle LGS Hazırlık sürecinde yeni nesil soru kalıplarına oldukça hâkim olan Şeyma Hoca öğrencilerin seviyelerini tespit edip kısa zamanda kişiye özel verimli ders süreçleri geçirmektedir. Geleneksel öğretim tarzından ziyade modern ve teknoloji destekli online matematik dersleri verir. Aynı zamanda satranç eğitmeni ve zekâ oyunları eğitmenliği de yapan Şeyma Hoca matematik eğitiminde teknoloji entegrasyonu konusunda çalışmalarına devam etmektedir.

Genliğinin verdiği dinamizm ve sıcak kanlı yapısı sayesinde öğrenciler Şeyma Hoca ile matematik öğrenmeyi çok sevmektedir.

Mesaj Yaz
Merhabalar, ben MatematikOnline platformunun kurucusu Burcu Yılmazgüç.
Size nasıl yardımcı olabilirim?