Seval Hoca

Öğretmen
  • Branş :
    Matematik, Geometri
  • Alan :
    2.sınıf-8.sınıf LGS Hazırlık
  • Deneyim Süresi :
    2 Yıl

Kısaca, Seval Hoca

Hacettepe Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği bölümünden 2020 yılında mezun olan Seval Hoca, öğrencilik yıllarından itibaren birçok öğrenci ile birebir özel ders çalışmaları yapmıştır. Gençliğinin de vermiş olduğu avantaj ile her türlü teknolojik altyapı ve dijital beceriye sahiptir. Nesin matematik köyünde Oyun teorisi, Lineer cebir ve Sayı Kuramı dersleri almıştır. Seval Hoca; 2.sınıf-8.sınıf öğrencileri ile çalışmaktadır.

Öğrencilerine alternatif düşünme becerisi kazandırarak ve öğrenciyi derste sürekli aktif kılarak yeni nesil soruların şifrelerini çözmektedir. Piyasadaki birçok kaynağı tarayarak oluşturduğu, kolaydan zora doğru sıralanmış geniş bir yeni nesil matematik soru arşivine sahiptir. Özellikle LGS hazırlık öğrencileri ile bu soruları paylaşıp öğrencilerinin sınava en doğru soru tarzları ile hazırlanmalarını sağlamaktadır. Öncelikle öğrencisinin eksik olduğu noktaları tespit edip sonra ona uygun kaynağı hazırlayarak kişiye özel ders planı oluşturmaktadır.

Öğrenciler ile kurduğu samimi diyalog ve genç yaşı sayesinde öğrenciler Seval Hoca ile matematik öğrenmeyi çok sevmektedir.

Mesaj Yaz
Merhabalar, ben MatematikOnline platformunun kurucusu Burcu Yılmazgüç.
Size nasıl yardımcı olabilirim?