Online Matematik Özel Ders

Online Matematik Özel Ders Sistemi

Online Matematik Özel Ders Nedir?

Yaşı kaç olursa olsun, insan bir şeyi yaparken keşfediyor ve eğleniyor ise aynı zamanda öğreniyor demektir.. Öğrencilerimizin matematiği keşfederek öğrenme aşamasında matematiksel düşünme becerisi kazanması çok önemlidir. Bu beceri öğrenci için hem kendine güvenmesini hem de yeni nesil sorularda başarılı olmasını sağlayacaktır. Yeni nesil matematik soruları ilkokuldan üniversite hazırlık aşamasına kadar her seviyede öğrencimiz için matematik dersine entegredir. Uzman eğitmenlerimizin tecrübesi ile online matematik özel ders seanslarında her seviyedeki öğrencimiz için kazanım becerilerini tamamladıktan sonra yeni nesil soru ağırlıklı çalışmalar yaparız. Birebir online matematik dersi ile kısa zamanda verimli sonuçlar almaya başlarız.

Ücretsiz Tanışma Dersi İçin Sizi Arayalım

  MATEMATİK ONLİNE

  Özel Ders Sistemi

  Öğrencilerimizin kendi potansiyelini keşfetmesi için fırsat yaratırız. Bu, klasik online matematik kursu ve özel derslerden en büyük farkımızdır. Birebir online matematik özel ders seansları öğrencilerde iç motivasyonu arttırır. Potansiyelini keşfeden her öğrenci için başarı kaçınılmazdır.

  Alanında uzman matematik öğretmenlerimiz zaman ve mekan engelini kaldırarak dijital platformlarda öğrencileri ile online matematik dersi yaparlar.

  Öğrencilerimizi Tanımakla İşe Başlarız

  Her öğrenciye eşit eğitim yerine kişi odaklı yaptığımız çalışmalar ile hak ettiğiniz kaliteli hizmeti alırsınız.

  Tam Öğrenme Modeli İle Çalışırız

  Gerekli ortam, zaman ve imkân sağlandığında her öğrencimizin matematikte başarılı olabileceğini kabul ederiz.

  Takip ve Geri Bildirimleri Paylaşırız

  Düzenli gelişim takibi sağlarız ve ay sonlarında öğrenci izlem raporlarını değerlendirme fırsatı sunarız.
  online matematik özel ders

  YÜZLERCE BAŞARILI ÖĞRENCİMİZDEN BİRİ

  Öğrencimiz İrem, Matematik Online Platformunu Değerlendiriyor

  İZLE

  Sizleri online matematik özel ders seanslarında neler bekliyor?

  Ücretsiz Tanışma Dersi
  Bizimle iletişime geçtiğiniz anda sizi tanımak, ilgi ve beklentilerinizi anlamak amacıyla kısa bir görüşme yaparız. Sonrasında ihtiyacınıza cevap verebilecek en uygun öğretmenimizle sizi buluşturuyoruz. Ardından yapılan ücretsiz tanışma dersi ile öğrencilerimizin hazırbulunuşluk düzeyi ve öğrenme stili hakkında bilgi sahibi oluruz. Böylece matematik online özel ders için gerekli ön hazırlığı tamamlarız.

  Kişiye Özel Doküman ve Ders İçeriği
  Her öğrencimiz özeldir ve her öğrencimizin kendine özgü düşünme ve öğrenme biçimi vardır. Öğrencimizin bireysel farklılıklarına, öğrenme hızına ve hedeflerine göre kullanılan matematik online özel ders dokümanları farklılık göstermektedir.

  Aktif ve Dinamik Ders Süreci
  İnteraktif online matematik özel ders süreci boyunca hem öğrenci hem de öğretmen aktiftir. Öğrenci düşünür, konuşur, sorar, keşfeder ve öğrenir. Kendi potansiyelinin farkına varıp başarılı olan öğrencinin iç motivasyonu ilk dersten itibaren artar. Uzman matematik öğretmeni özel ders esnasında öğrencisini sürekli destekler. Aslında ‘Ben matematik sorularını çözebiliyorum’ cümlesini ders sonunda duymak öğretmenler için sürpriz değildir.

  Ders Sonu Tekrar ve Ölçüm
  Nitelikli matematik eğitiminde periyodik olarak ölçme ve değerlendirme çok önemlidir. Bir bilginin kalıcı izli olması, onun öğrenildiği anlamına gelir, en iyi matematik hocası, derslerin kalıcı ve verimli olabilmesi için düzenli olarak değerlendirmeler yapar ve sonuçlarını sizinle paylaşırlar. Alacağınız online ders matematik başarınızı kısa zamanda arttıracaktır.

  Alanında Uzman Matematik Öğretmen Kadrosu
  Matematikonline ders platformu üzerinden eğitim veren tüm özel matematik öğretmeni ve eğitmenlerimiz; en az 5 yıl deneyimlidir. Türkiye’nin en iyi üniversitelerinden mezun, değişen ve gelişen eğitim teknolojileri karşısından kendini güncelleyen en iyi matematik hocası bu platformdadır.  Alanında en iyi matematik öğretmeni, öğrencisini tanır, anlar ve onun hedeflerini kendi hedefi gibi benimser. Dolayısıyla öğrenci ve öğretmen arasında kurulan güçlü bağ, matematik başarısını doğrudan etkilemektedir.

  MATEMATİK ONLINE ÇALIŞMA PLANI

  Adım Adım Online Derse Hazırlık

  Online derslere başlamadan önce ve dersler başladıktan sonra
  yapacağımız tüm çalışmaları adım adım planlıyoruz.

  Adsız tasarım (48)

  Hemen Şimdi Ücretsiz Tanışma Dersine Başlayın!

  Aldığınız online ders matematik başarınızı günden güne arttıracak ve geldiğiniz noktada kendinize inanamayacaksınız.

   Çocuğunuzu matematikte başarıya ulaştıran yeni nesil online matematik özel ders platformu.

   Matematik temeli öğrencilerimizin bilgileri anlamlandırması ve başarılı olması için çok önemlidir. Yanlış ya da eksik öğrenilen bilgileri telafi etmek hayli zor olmakta ve öğrencilerin ders çalışma motivasyonunu kırmaktadır. Bu nedenle özel matematik öğretmeni arayışı içindeyseniz seçiminizi dikkatli yapmalısınız. Matematik bilmek ve öğretmek asla aynı şey değildir. Özel matematik hocası seçerken alanında uzman matematik öğretmenleri ile çalışmalısınız. Yola çıkacağınız matematik hocası özel ders tecrübeleri ile ön planda olmalıdır. Ayrıca matematik özel ders fiyatları bir çok platformda değişkenlik gösterebilir. Seçim yaparken tek kriteriniz matematik özel ders fiyatları olmamalı ve en iyi matematik öğretmeni seçiminde titiz davranmalısınız. Online özel ders öğretmeni seçimi için öğretmenlerimizin profillerini inceleyebilirsiniz. Alanında uzman matematik öğretmenlerimiz ile ücretsiz tanışma dersi için sizi arayalım.

   Bizi takip edin :https://www.instagram.com/matematikonlinecom/

   online ders verme platformu
   Mesaj Yaz
   Merhabalar, ben MatematikOnline platformunun kurucusu Burcu Yılmazgüç.
   Size nasıl yardımcı olabilirim?