11. Sınıf Öğrencilerimiz Yeni Nesil Matematik Sorularında Artık Çok Daha Başarılı…

Matematikte başarıya giden yol, 11.sınıf matematik özel ders seansları ile aydınlanıyor!

Matematik dersi, lise öğrencileri için son derece önemlidir. Matematik, sadece bir ders olarak kalmaz, aynı zamanda öğrencilerin hayatları boyunca karşılaşacakları çeşitli durumlarla başa çıkabilmeleri için gerekli olan becerileri kazandırır. Matematik, öğrencilerin, problem çözme, mantıksal akıl yürütme ve eleştirel düşünme becerilerini geliştirir. Ayrıca matematik, disiplin, sabır ve özgüven gibi kişisel özelliklerin de gelişimine katkı sağlar. Matematik, farklı mesleklerde başarılı olmak için de temel bir gerekliliktir. Dolayısıyla, matematik dersi, lise öğrencilerinin akademik, kişisel ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunur.

Uzman matematik öğretmenlerimiz eşliğinde, çocuğunuzun matematikte özgüvenini artırmak ve 11.sınıf matematik dersinde başarılı bir öğrenci olmasını sağlamak için lise matematik özel ders seansına bir adım atın!

  onbirinci sınıf matematik özel ders

  11. Sınıf Matematik Özel Ders

  11.sınıf öğrencilerimiz temel matematik ya da ileri matematik dersleri alırlar. Özellikle ileri matematik dersi gören öğrencilerimizin çalışmaları öncelikle konuyu tüm ayrıntıları ile öğrenmeye daha sonra da AYT’ye yönelik olacaktır. Yani trigonometri, analitik geometri gibi konuları mantıksal bağlantıları koparmadan sindirerek öğrenciye sunmayı hedefleriz. 11.sınıftan Üniversite hazırlık için çalışmalara başlayan öğrencilerimiz her zaman daha avantajlı olacaktır.

  11.sınıf kesinlikle üniversite hazırlık senesinin provası olmalıdır. Dolayısıyla 11.sınıf matematik dersi, öğrencilerimizi hem akademik hem de psikolojik olarak sınava hazırlama çalışmaları gerçekleştiririz. Nerede olduğunu ve nereye ulaşmak istediğini bilen, eksiklerinin farkında olup bu eksikler için doğru çalışmalar yapan öğrencilerimiz için başarı ve mutluluk kaçınılmaz olacaktır.

  11.sınıf matematik özel ders seansları öğrencilere neler sağlıyor?

  11.sınıf özel dersler, öğrencilerin matematik becerilerini güçlendirmelerine yardımcı olurken aynı zamanda akademik başarılarını artırır. Birebir öğrenme ortamı, öğretmenin öğrencinin ihtiyaçlarını tam olarak anlamasına ve özelleştirilmiş bir eğitim programı oluşturmasına olanak tanır. Bu sayede, öğrenciler zorlandıkları konular üzerinde daha fazla pratik yapabilir ve eksikliklerini giderme fırsatı bulurlar.

  Özel derslerde öğrenci, sorularını sormakta çekinmez ve öğretmenden anında geribildirim alır. Bu da öğrencinin güvenini artırır ve motivasyonunu yükseltir. Ayrıca, özel derslerde zaman yönetimi ve sınav stratejileri gibi önemli beceriler de öğretilir. Tüm bunlar, öğrencilerin matematikte başarılı olmalarını sağlar ve ileriki akademik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olur.

  11.Sınıf Online Matematik Dersi Adımları

  11.sınıf online ders süreci şu şekilde ilerler;

  1. Randevu ve Planlama: Öğrenci veya veli, online özel ders için randevu talebinde bulunur. Öğrencinin ihtiyacına uygun öğretmen seçimi ile ders günü ve saati planlanır.
  2. 11.sınıf öğrenci analizi: Öğrencinin matematik performansını anlamak, öğrenme tarzını ve öğrenme düzeyini değerlendirmek amacıyla gerçekleştirilir.
  3. 11.sınıf ders planı: Analiz sonucu doğrultusunda öğrencinin ihtiyaçlarına ve öğrenme hedeflerine uygun ders planı oluşturulur.
  4. İnteraktif online dersler: Etkili bir öğrenme ortamı için etkileşimli ders süreçleri geçirilir. Öğrenci derste aktif rol alırak kalıcı öğrenmeler gerçekleştirir.
  5. Motivasyon ve Destek: Öğretmen, öğrencinin motivasyonunu ve öğrenme isteğini artırmak için gerekli desteği sağlar. Öğrencinin sorularını yanıtlar ve ihtiyaçlarına yönelik rehberlik sunar.

  Siz de bu süreçte bizimle tanışmak ve 11.sınıf matematik özel ders fiyatları ve sistemimiz ile ilgili bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

  11.Sınıf Matematik Konuları

  Online 11. sınıf matematik ders seanslarında işlenecek olan matematik konu başlıkları şu şekildedir.

  • Trigonometri
  • Analitik Geometri
  • Fonksiyonlarda Uygulamalar (Parabol)
  • Denklem ve Eşitsizlik Sistemleri
  • Çember ve Daire
  • Uzay Geometri
  • Olasılık

  11.Sınıf Matematik Özel Ders Fiyatları

  11.sınıf matematik özel ders fiyatları, birçok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterir. Öğretmenin deneyimi, eğitim kalitesi, dersin süresi ve dersin sıklığı  gibi etkenler fiyatları etkiler.

  Ayrıca, öğrencinin ihtiyaçları ve talepleri de fiyat belirlemede önemli bir rol oynar. Fiyatlar, öğretmenler arasında da farklılık gösterebilir. Öğrenci ve veliler, bütçelerine uygun bir seçenek bulmak için fiyatları karşılaştırabilir ve kaliteli bir öğretmenle çalışmanın önemini göz önünde bulundurabilirler.

  Genel olarak bir ders seansı 60 dakika sürmekte ve 11.sınıf matematik özel ders fiyatları 400TL – 600TL arasında değişmektedir.

  Ders seçimi yaparken uygun fiyatlı dersi tercih etmek kadar dersin verimi ve öğrencinin motivasyonu açısından değerlendirme yapmak faydalı olacaktır.

   

  Mesaj Yaz
  Merhabalar, ben MatematikOnline platformunun kurucusu Burcu Yılmazgüç.
  Size nasıl yardımcı olabilirim?