Tuğba Hoca

Öğretmen
  • Branş :
    Matematik, Geometri
  • Alan :
    2.sınıf-8.sınıf LGS Hazırlık
  • Deneyim Süresi :
    3 Yıl

Kısaca, Tuğba Hoca

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği Bölümünden 2020 yılında mezun olan Tuğba Hoca, öğrencilik yıllarından itibaren birçok kurumda ve bireysel olarak matematik dersleri vermiştir. 2.sınıf- 8.sınıf seviyesinde birebir online özel derslerine devam etmektedir.

Online derslerinin renkli ve çeşitli olduğunu ifade eden Tuğba Hoca, öğrencisi ile ilk dersten itibaren yeterli duygusal bağı kurup öğrencinin derse karşı istekli olmasını amaçlamaktadır. Öğrencinin ön planda, katılımcı ve aktif olduğu ders süreçlerinin eğlenceli ve verimli geçtiğini belirmektedir. Ayrıca öğrencilerinin dikkat süreleri, ödev takibi ve değerlendirmesini titiz şekilde takip etmektedir.

Yine öğrencinin soyut matematik kavramları somutlaştırarak öğrenmesi aşamasında GeoGebra, Wordwall, Polypad gibi birçok yardımcı teknolojik yazılımlardan faydalanmaktadır. Öğrenciler bu yazılım ve uygulamalar ile matematik konularını anlamlı bir bütün halinde öğrenirken aynı zamanda eğlendikleri için başarılı olmaktadır. Gençliğinin verdiği enerji ve sıcak kanlı yapısı sayesinde öğrenciler Tuğba Hoca ile matematik öğrenmeyi çok sevmektedir.

Mesaj Yaz
Merhabalar, ben MatematikOnline platformunun kurucusu Burcu Yılmazgüç.
Size nasıl yardımcı olabilirim?