Nisa Hoca

Öğretmen
 • Branş :
  Matematik Öğretmeni
 • Alan :
  2.sınıf -8.sınıf, LGS Hazırlık
 • Deneyim Süresi :
  3 Yıl

Kısaca Nisa Hoca,

Başkent Üniversitesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği Bölümünden 2021 yılında bölüm 2.si olarak mezun olan Nisa Hoca, üniversite öğrenciliği döneminden bu yana çeşitli kurslar ve kolejlerde birçok öğrenciye birebir özel dersler ve etütler sunmuştur.

Online derslerde, öğrencilere en etkili öğretim deneyimini sunmak için Zoom platformunu kullanmaktadır. Ders içeriğini zenginleştirmek ve öğrencilere en iyi matematik eğitimini sunmak amacıyla çeşitli kaliteli yayınevlerinin mobil kütüphanelerinden ve öğrenciye özel hazırladığı dokümanlardan faydalanmaktadır.

Nisa Hoca, matematiği mümkün olduğunca somut hale getirerek öğretim yapar, böylece öğrenciler konuları daha kolay anlar. Derslerde, öğrenciyi aktif bir şekilde katılım sağlamaya teşvik ederek dikkatlerini derse odaklar.

Nisa Hoca,

 • Başkent Üniversitesi Matematik Öğretmenliği bölümünden bölüm 2.si olarak mezun olmuş ve gerek alan bilgisi gerekse pedagoji konularında sağlam bir altyapıya sahiptir.
 • Öğrenci odaklı bir yaklaşım benimsemekte ve matematiği sevmeyen ve önyargısı olan öğrencilere matematiğin aslında yapılabilir bir ders olduğunu gösterme konusunda uzmandır.
 • Öğrencinin seviyesine göre ders anlatımını şekillendirir ve matematik konularını yalın ve anlaşılır bir şekilde sunar.
 • Matematik dersini sıkıcı bir ezberleme süreci olmaktan çıkararak, günlük hayattan örneklerle somut hale getirir ve öğrencilerin dikkatini çekerek matematik öğrenmeyi daha eğlenceli kılar.

Genç ve enerjik yapısı başarı odaklı öğretim anlayışı ile öğrenciler Nisa Hoca ile matematik öğrenmeyi çok sevmektedir.

Eğer çocuğunuzun, matematik öğrenimini daha keyifli ve etkili hale getirmek istiyorsanız, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Öğrenciye özel ders programı oluşturarak matematikteki başarı yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Mesaj Yaz
Merhabalar, ben MatematikOnline platformunun kurucusu Burcu Yılmazgüç.
Size nasıl yardımcı olabilirim?