Olcay Hoca

Öğretmen
  • Branş :
    Matematik, Geometri
  • Alan :
    9.sınıf-12.sınıf TYT, AYT, DGS, KPSS, ALES
  • Deneyim Süresi :
    13 Yıl

Kısaca, Olcay Hoca

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Matematik Öğretmenliği Bölümünden 2009 yılında mezun olan Olcay Hoca, 13 yıldır hem özel bir kurumda hem de birebir olarak çok sayıda öğrenci ile çalışmıştır. Olcay Hoca, 9,10 ve 11.sınıf öğrencilerinin okul derslerine destek olurken TYT-AYT hazırlık matematik derslerinde oldukça başarılı sonuçlar elde etmiştir.

YKS Hazırlık online matematik derslerinde öncelikle öğrencinin hazırbulunuşluk düzeyini belirler. Çıkan sonuca göre önce temel matematik dersleri ardından yeni nesil matematik soruları ile çalışmalarına devam eder. Yeni nesil soru kalıplarını ve kaynaklarını yakından takip eden ve kendini sürekli güncel tutan Olcay Hoca, öğrencilerini daima doğru yöntem ve teknikler ile çalıştırmaktadır. Olcay ŞENOL, DGS-KPSS-ALES alanında birçok öğrenci ile çalışmıştır. Bu sınavlara hazırlık sürecinde öğrencilere matematik testlerinin püf noktalarını öğretir.

Öğrencilerimiz kısa zamanda, ezberden uzak ve anlaşılır şekilde konuları öğrenir ve matematik sorularında hedefledikleri netlere ulaşır. Olcay hoca, derslerinde teknolojik ekipmanları etkin şekilde kullanarak online derslerini maksimum verim ile devam ettirmektedir. Öğrencilerine karşı daima anlayışlı ve özverili olan Olcay Hoca ile matematik dersleri eğlenceli ve verimli geçmektedir.

Mesaj Yaz
Merhabalar, ben MatematikOnline platformunun kurucusu Burcu Yılmazgüç.
Size nasıl yardımcı olabilirim?