Nevin Hoca

Öğretmen
  • Branş :
    Matematik, Geometri
  • Alan :
    Ortaokul (6.sınıf,7.sınıf,8.sınıf) Lise (9.sınıf ve 10.sınıf)
  • Deneyim Süresi :
    22 Yıl

Kısaca, Nevin Hoca

Hacettepe Üniversitesi Matematik Öğretmenliği bölümünden 2000 yılında mezun olan Nevin YALÇIN, çeşitli kurumlarda çalışmıştır. Tecrübesi ve değişen sistemler karşısındaki yenilikçi yaklaşımları sayesinde birebir özel matematik derslerini maksimum verim ile yürütmektedir. Nevin Hoca, ders anlatımlarını tamamen öğrencinin hızına ve bilgi seviyesine uygun bir şekilde; öğrenciyi ders süreçlerinin içine dahil ederek planlamaktadır.

Öğrencinin ilgi ve ihtiyacına uygun bir plan yaparak önce bilgi eksikliklerini tamamlar ardından yeni nesil soru cevap ağırlıklı aktif ders süreçleri geçirir. Öğrencilerin özel ders almaya başladığında öğrenme hızlarının tahmin edilenden hızlı ya da yavaş olabileceğine dikkat çeken Nevin Hoca öncelikle öğrencinin hazırbulunuşluk düzeyini ve öğrenme hızını tespit etmeye çalışır. Ardında teknoloji destekli online matematik derslerine başlanır.

Öğrenciler ile ortak dili kısa zamanda yakalamayı başarabilen Nevin Hoca ile çalışmayı çok seven öğrencilerin matematik başarıları günden güne artmaktadır.

Mesaj Yaz
Merhabalar, ben MatematikOnline platformunun kurucusu Burcu Yılmazgüç.
Size nasıl yardımcı olabilirim?