Kamile Hoca

Öğretmen
  • Branş :
    Matematik, Geometri
  • Alan :
    9.sınıf-12.sınıf, TYT, AYT, DGS, KPSS, ALES
  • Deneyim Süresi :
    7 Yıl

Kısaca, Kamile Hoca

Ankara Üniversitesi Matematik Bölümünden 2015 yılında mezun olan Kamile Hoca Anadolu Üniversitesinde pedagojik formasyonunu tamamlamıştır. Öğrencilik yıllarından itibaren yüz yüze yürüttüğü birebir özel ders çalışmalarına son iki yıldır online olarak devam etmektedir. Lise ara sınıf, YKS, DGS, KPSS VE ALES alanında özel ders vermektedir. Kamile Hoca, eğitim ve sınavlar hakkında tüm güncel gelişmeleri yakından takip eden, alanına hâkim ve tecrübeli bir öğretmendir.

Teknolojik ekipmanları profesyonel biçimde kullanarak verimli ders süreçleri geçirmektedir. Doğru yöntem ve teknik ile çalışıldığında her öğrencinin matematik dersinde başarılı olabileceğine olan inancı doğrultusunda, derslerinde öğrencilerine önce matematiği sevdirip matematiksel düşünme becerisi kazandırmakta sonra doğru yöntem ve teknik ile dersi öğrenci aktif katılımı ile işlemektedir. Matematik korkusu ve kaygısı yaşayan birçok öğrenci ile başarılı sonuçlar kaydetmiş ve onları hedefleri olan noktaya getirmiştir.

Sıcak kanlı ve iletişim gücü yüksek bir insan olmasından dolayı öğrenciler Kamile Hoca ile matematik öğrenmeyi çok sevmektedir.

Mesaj Yaz
Merhabalar, ben MatematikOnline platformunun kurucusu Burcu Yılmazgüç.
Size nasıl yardımcı olabilirim?